Krčil František Ing.


František Krčil

Jsem člověk, co miluje život se vším všudy, rád si plním sny a dokážu pro to hodně udělat. Posledních 24 let jsem pracoval v manažerských pozicích v České spořitelně, kde jsem zažíval úspěchy v kolektivu úžasných lidí. I teď v důchodu stále vyhledávám kontakt s lidmi a pracuji jako agent společnosti DAS, která se zabývá právní ochranou. Naše motto „Bráníme slušné“ je i mým životním krédem.

Ve volném čase se věnuji rodině, vnoučatům a chalupě v rodném Perálci, kde se scházíme s dětmi, známými, kamarády a přáteli, většinou je to hodně veselé a trvá to až do kuropění. Máme rádi dobré jídlo a dobré pití, osobně preferuji slivovici, vepřo knedlo zelo a na závěr něco sladkého a dobrý doutník. (Snímek je právě z chalupy, kde jsem se svým starším synem Františkem V. a máme ještě vnuka Františka VI.)

Je hodně věcí, které bych rád s naším hnutím v Chrudimi změnil, pokud ale uvedu jen jedinou věc, je to rychlé a systémové řešení parkování ve městě i v sídlištích. Myslím, že se to dá řešit rychle stanovením strategie a pak s využitím nových zákonů rychle začít. Z vlastní zkušenosti vím, že investorů, třeba na parkovací domy, je dost a dost. Chtěl bych také pomoci změnit přístup radnice k úspěšným podnikatelům ve městě, stejně tak k úspěšným sportovním odvětvím a kulturním spolkům, vše v zájmu našeho města a jeho zviditelnění.

František Krčil

Follow by Email
Facebook
Google+
http://anochrudim.cz/krcil-frantisek-ing">
Twitter