2. MUDr. David Kasal, MHA


MUDr. David Kasal

Vážení Chrudimáci, posílám vám pozdravy do vašich domovů. Jmenuji se David Kasal a již 29 let se řada z vás se mnou setkala a setkává při ošetřování dětí v Chrudimské nemocnici, buď na dětském oddělení, nebo při porodech vašich zlatíček – dětí, na porodnici. Před 19 lety jsem dostal důvěru, abych celou pediatrii řídil jako primář. Za tuto dobu získalo naše pracoviště respekt u kolegů a je oblíbenou porodnicí v širokem okolí.

Už před 12 lety jsem poznal, a platí to do dnešních dnů, že pokud chci ve zdravotnictví něco prosadit, nebo naopak ochránit, nestačí být jen výborným lékařem, ale člověk se nesmí bát vyjádřit názor veřejně a něco navíc pro to udělat. Poslední roky ve Sněmovně a ve vedení VZP mi přinesly spoustu zkušeností a spolupracujících odborníků, díky kterým můžeme nabídnout řešení řady problémů místního zdravotnictví.

 

 
 
Jsem patriot, který se nevzdává. Díky pracovitosti, nasazení, důslednosti a zkušenostem dokáže najít nejvhodnější řešení problému. Obyvatelé Chrudimi si zaslouží plnohodnotnou nemocnici, která je ošetří, když to potřebují a zdravotníci moderní přístroje a nemocniční informační systém, který bude funkční a nebude zdržovat v léčebném úsilí.
 
Motto: Pokud člověk věří, dokáže nemožné.
David