3. Eva Kleprlíková


Eva Kleprlíková

Jmenuji se Eva Kleprlíková, je mi 56 let. Dětství a školní léta jsem prožila s rodiči v Luži. Po ukončení Střední ekonomické školy v Havlíčkově Brodě jsem se přestěhovala do Chrudimi a od té doby zde žiji. Mám dospělou dceru a syna.

Po studiích jsem nastoupila do Stavebního bytového družstva v Chrudimi, které se zabývá správou nemovitostí. V současné době jsem ředitelkou a místopředsedkyní představenstva SBD. Mohu nabídnout odborné znalosti a dlouholetou praxi v oblasti bydlení.

Vážím si toho, že v Chrudimi mohu žít. Město je velmi pěkné a přirostlo mi k srdci. Proto mně není lhostejný jeho osud. Chci mít možnost ovlivňovat dění, řešit problémy nebo jim předcházet.

Jsem pro otevřenou komunikaci mezi vedením města, zastupiteli a občany. Co víc si přát, než spokojené občany. Vím, jak je pro každého důležité se spolehnout a věřit vedení města, kde žijete.

A proč jsem se rozhodla kandidovat v letošních volbách? Chtěla bych, aby všichni bez rozdílu měli více možností k finančně nenáročnému sportovnímu vyžití a zdravému tělesnému pohybu vůbec. Aby docházelo k obnově dětských hřišť, podpoře sportovních aktivit, rozvoji menšinových sportů, budování a zkvalitnění sportovišť. Také ráda podpořím kulturní projekty.    

Záleží mi na tom, aby i další generace zde mohla kvalitně a spokojeně žít, aby se věci dělaly slušně a se zdravým nasazením.

MOTO: Tajemstvím úspěchu nejsou vědomosti, ale ČINY.