5. Bc. Daniel Vodák


Bc. Daniel Vodák

Vystudoval jsem bakalářský obor Informatiky a systémového inženýrství a při svém zaměstnání nyní ještě dálkově studuji obor magisterský.

Mnozí z Vás mě znáte nebo jste mě zahlédli na billboardu či ve videu na Facebooku, protože už jsem to nevydržel a rozhodl jsem se veřejně vystoupit a vyjádřit svoji nespokojenost s aktuální vládou, která na lidi totálně kašle a zajímá se spíše o Ukrajinu.

Mými životními vzory a inspirací jsou pro mě můj otec Pavel Vodák a moje babička Marie Raďáková, protože je oba spojují vlastnosti, které mi imponují. Kdykoliv se o nich totiž zmíním, slýchám slova jako jsou: důsledný, spolehlivý, pečlivý a pracovitý člověk.

 

  • záchrana Chrudimské nemocnice
  • více kulturních a společenských akcí
  • moderní dětská hřiště
  • LEPŠÍ dostupnost MHD

Jsem přesvědčený o tom, že město Chrudim může být ještě lepším místem pro život, navíc jsme si všichni vědomi toho, co nás aktuálně nejvíce trápí. Proto, v prvé řadě ZACHRAŇME CHRUDIMSKOU NEMOCNICI, dále zmodernizujme dětská hřiště, která jsou zastaralá a posilme MHD nejen po městě, ale i do Markovic a dalších přilehlých obcí. A v neposlední řadě oživme Chrudim více společenskými a kulturními akcemi, ať naše krásná Chrudim opět (o)žije!