Vodák Daniel Bc.


Daniel Vodák, nar. 8. 7. 1990

V Chrudimi jsem vyrůstal celý svůj život a už od malička ji vnímal jiným způsobem, než moji vrstevníci. Chybějící přechody, chodníky i silnice ve špatném stavu, či chátrající objekty jsem registroval už od útlého dětského věku, a jelikož jsem tehdy neměl možnost s tím něco udělat, vždy jsem alespoň běžel za rodiči a nabádal je, ať něco sami udělají, ať zavolají panu starostovi a ten to spraví. Bohužel, ač naši dělali, co bylo v jejich silách, problémy se prakticky neřešily, pouze odkládaly na neurčito.

A vězte, že ono se za těch zhruba 20 let toho zase tolik nezměnilo. V našem městě je stále potřeba opravit spoustu míst, silnic a chodníků. Je potřeba opět přimět mladé lidi, aby chtěli bydlet v Chrudimi a nestěhovali se do větších měst! Jak toho docílit? Areál Transporty Chrudim skýtá spoustu nevyužitých prostor a s tím související nová pracovní místa. Musíme si uvědomit, že se nacházíme v době, kdy zájem o průmyslovou výrobu klesá a je tedy třeba nalákat do města nové investory. Tím, že nám budou před zraky růst nové bytové domy za spekulativně horentní sumy, město opravdu nepozvedneme, ba naopak.

Pojďme tedy, společně, roztrhnout mocenské pakty a chovat se k úřadu radnice tak, jak se sluší a patří. Pojďme znovu povznést naše krásné město a nechat ho růst. Společně to dokážeme.

Follow by Email